Stanzen auf Pressen

Stanzen auf Pressen

Wiele detali jakie wykonujemy dla naszych klientów to produkty metalowe wykonane w technologii wycinania i wytłaczania na prasach mimośrodowych. Posiadamy 9 takich pras, o różnym tonażu nacisku, gdzie 2 z nich pracują w ciągu automatycznym.

Wykrojniki projektujemy samodzielnie, używając do tego odpowiednich oprogramowań CAD’owskich. Produkcja wykrojników odbywa się w w naszej narzędziowni, wyposażonej w maszyny pozwalające na precyzyjne ich wykonanie.

Podstawowymi zaletami cięcia blach przez Metaltechnica w mieście Szczecin jest posiadanie nowoczesnych maszyn charakteryzujących się wysokim stopniem elastyczności. Jednorazowo może znajdować się w nich nawet kilkadziesiąt różnych wykrojników, które mogą różnić się między sobą rozstawem. Taka obróbka stali zapewnia bardzo dużą dokładność wymiarową. Poza tym koszt realizacji nie jest zbyt wysoki, można śmiało powiedzieć, że cena jest adekwatna do uzyskiwanej jakości. Stosowane przez nas cięcie blach umożliwia zachowanie powtarzalności oraz wydajności materiałowej. Każdy arkusz blachy jest wykorzystywany optymalnie, a więc wszelkie straty są maksymalnie ograniczane.

Poza tym stosowanie nowoczesnych pras do cięcia blachy znacząco przyspiesza cały proces, dzięki czemu Twoje zlecenie jest znacznie szybciej realizowane. Możliwości wykrawania na prasach są bardzo duże, zwłaszcza wtedy, gdy są profesjonalnie dobrane narzędzia służące do realizacji całego procesu, a to gwarantuje Ci firma Metaltechnica.

Beginnen wir ein Projekt!
Bitte kontaktieren Sie uns

Sehen Sie sich das gesamte Angebot an

Firmensitz und Postanschrift

ul. Słoneczny Sad 4G
72-002 Dołuje bei Stettin, Polen
Um.-Id.: 852-060-39-44
REGON: 810536937

Kontakt

Tel.  +48 91 434 67 34
E-mail: biuro@metaltechnica.pl

Deutschsprachige Kunden und Anfragen

Maciej Sauter  
Sales & Marketing Specialist

Tel.  +48 91 434 67 34 intern 15

mobile +48 571 399 237
msauter@metaltechnica.pl

Wichtig: Durch die Nutzung der Website stimmen Sie der Verwendung von Cookies und anderen Technologien zu. Weitere Informationen zum Datenschutz